Vše o společnosti Amway

Otázky a odpovědi

Amwayáci se přetvařují.

Jak už jsem psal, základem úspěchu jsou pevné vztahy. Přetvářka funguje pouze chvíli. Nikdo se nedokáže trvale přetvařovat. Takže jediný způsob jak vypadat lepším, je opravdu takový být. Lidi si myslí, že se amwayáci musí přetvařovat, protože jsou najednou "jiní". Jsou víc v pohodě, usmívají se, víc komunikují, atd. A to přeci není normální. Ale pro VPA je to normální! Každý VPA, který svůj obchod bere vážně, se snaží být profesionální. Slušnost, pozitivní jednání a chování, dobré vztahy to je základ. Uvědomte si prosím, že VPA, o kterém vy si myslíte, že se "jen přetvařuje" má upřímnou snahu opravdu takovým být. Věřte tomu, že člověk se může velmi změnit. Ale nejde to ze dne na den. Je to vědomý proces, který začíná tím, že se rozhodnu chovat se tak, jak je třeba. A pak se tak chovám. A časem se mi takové chování stane přirozeným.

Pokud si myslíte, že to je jen takový "nedosažitelný ideál", nenechte se mýlit. Amway byznys je neúprosný. Vaše výsledky vždy odpovídají vašemu výkonu.Takže pokud chcete vybudovat úspěšný, trvalý byznys, prostě MUSÍTE udělat co je třeba.

Pokud ho budete budovat s přetvářkou, nikdy ho nevybudujete.

Je to založené na shánění lidí.

Lidi jsou potřeba pro každé podnikání. Ukažte mi prosím jediný podnik, jediný obchod, který se obejde bez lidí. Každý podnik potřebuje zaměstnance, dodavatele, odběratele a spoustu dalších lidí, kteří zajišťují všechny možné služby. Pokud nechcete být v kontaktu s lidmi, nezačínejte podnikat. VPA je podnikatel. Výhoda je, že nepotřebuje zaměstnance. Víte kolik starostí a úřadování je se zaměstnáváním lidí? VPA nemusí hledat dodavatele, nemusí vyřizovat žádné celní, dovozní, schvalovací předpisy, atd. O to se stará Amway. VPA má jediný úkol. Stará se o obrat. Ano, k tomu jsou potřeba lidi. K dosažení úspěchu potřebujete kolem sebe shromáždit tým schopných lidí. Úplně stejně, jako v jakémkoliv jiném druhu podnikání. Na rozdíl od jiných druhů podnikání, kdy jste na vše sami, vám podpůrný systém toto velmi ulehčuje. Můžu vás ujistit, že k úspěchu nepotřebujete "shánět" stovky lidí. Tento byznys není založen na shánění lidí. Je založen na vaší odbornosti, na tom, zda ze sebe dokážete udělat dostatečně fungující vzor, který bude ochotný někdo následovat - duplikovat. Pokud toto nedokážete, i kdybyste sehnali tisíce lidí, nevyděláte ani korunu.

Nikde ve světě to nefunguje.

Co na toto říct? Kdyby to nefungovalo, tak by to prostě už neexistovalo. V žádné zemi, kde Amway začala podnikat ještě neskončila... Funguje to.

Každý člen je nucen poslouchat kazety a chodit na semináře.

Tak toto je častá výtka. Předně je třeba říct - nemusíte nic. Vy jste podnikatel, nikdo vás nešéfuje a nenařizuje, co máte dělat. Vaše podnikání může mít spousty podob. Záleží, jakým způsobem chcete svůj podnik budovat, jaké cíle a ambice máte. Takže se klidně můžete obejít bez kazet a seminářů a jiných pomůcek. Ale možná se budete chtít vydat cestou, na které budete pro úspěšné fungování vašeho podniku potřebovat kazety a semináře. Záleží jen na vás. Veškeré pomůcky, které vám podpůrný systém nabízí jsou připraveny pro vaší pomoc. Lidé často hledají zkratky. Ale nejlepší zkratkou je využívání pomůcek a kráčení po prošlapané a ověřené fungující cestě.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.