Vše o společnosti Amway

Otázky a odpovědi

Za vstup se musí platit hodně peněz.

Vysoký vklad je znakem podvodných systémů, které žijí pouze z vkladů. V Amway žádný vysoký vklad nevkládáte. Vy si zakoupíte licenci, která obsahuje spoustu užitečných pomůcek nutných pro rozjezd vašeho podnikání. To rozhodně nejsou vysoké vklady. Je to cena za reálnou hodnotu, kterou dostanete do ruky a máte záruku na vyzkoušení a pokud odstoupíte od smlouvy, náklady se vám vrátí.

Z ceny licence se nevyplácí žádné odměny člověku, který vás přivedl. Za napojení nového člověka se nevyplácí žádné provize.

Někdo namítne, proč vůbec něco platit. Když vstoupím, měli by být rádi a ne abych za to platil. Jenže to je právě ten vtip, že vy nikam nevstupujete. Vy otevíráte podnik. Zkuste otevřít jakýkoliv jiný podnik se 3000,- kapitálu. V jakém jiném podniku máte "zkušební dobu" po kterou nic neriskujete??

Ti na začátku to měli snadnější.

Lidi si myslí, že teď už je v Amway těžké uspět. Že na začátku, když nebyl "trh nasycen" to bylo snadné. Ale to je obrovský omyl. Jednak trh není stále nasycen a dlouho ještě nebude, navíc ti pionýři, průkopníci kteří začínali v tomto byznysu se museli potýkat s mnohými problémy, které dnes neexistují. Oni doslova museli proklestit cestu, všechny zkušenosti s budováním museli zaplatit svými omyly a slepými uličkami. Teď je naprosto jiná situace. Člověk nemusí tápat a vymýšlet vlastní cesty. Celý systém je lety osvědčen, na každou situaci existuje návod a způsob řešení. Jsou k dispozici profesionální pomůcky, nové technologie jako internet, mobilní komunikace, atd. nesmírně ulehčují spousty činností, atd. Lidé, kteří neuspějí dnes, se všemi soudobými vymoženostmi, by těžko uspěli na začátku!

Když vstoupím,musím shánět lidi.

Lidi se velmi bojí, že by museli shánět lidi. Je to zbytečný strach, vycházející z paradigmatu, že Amway je pyramida postavená na shánění lidí. Lidi mají falešnou představu o tom, že budou muset rozdávat lístečky v metru, apod. a to je děsí. Jak už jsme zmínili existuje mnoho možností jak tento byznys rozvíjet. Je pravda, že jednou z nejvýhodnějších možností je duplikace. K duplikaci jsou potřeba lidi. Kde je vzít? Musím je tedy shánět? Je to mnohem jednodušší, než si lidi umí představit. Prostě a jednoduše se lidí, které znáte, ZEPTÁTE. V tom je obrovský rozdíl! Ti lidé se "seženou" sami. Vy řeknete "mám to a to a nabízím ti to a to" a oni sami se rozhodnou, zda je to zajímá či ne. Vy ovšem máte velkou zodpovědnost. Ne za jejich rozhodnutí, ale za způsob jak se jich zeptáte. To je velmi důležité. A právě při tomto procesu se ukáže důležitost podpůrného systému, který vám pomůže udělat to nejlíp, jak to jde.

Spousty lidí neuspěli jen proto, že si nenechali poradit a udělali to "po svém". A zklamání, které následovalo po prvním neúspěchu je odradilo.

Neshánějte lidi. Poraďte se se svým sponzorem a zeptejte se jich.

Když vstoupím, jsem někomu podřízen.

Nejste. Nemáte šéfa, nadřízeného. Nikdo vám nemůže určovat co, kdy a jak budete dělat. Ale pozor přeci jen musíte něco dodržovat. Existují Obchodní zásady a Etický kodex, které jsou pro každého VPA závazné.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.