Vše o společnosti Amway

Otázky a odpovědi

Na Amway se dá jedině prodělat.

Když je člověk hloupý nebo neinformovaný, prodělá na čemkoliv, co kdy začne dělat. :-) Pokud dodržujete základní pravidla byznysu, NEMŮŽETE na Amway prodělat. Naopak si dovolím tvrdit, že na Amway se dá jedině vydělat. Je to jedno z mála podnikání, kdy NIC neriskujete, kdy rozjíždíte firmu s téměř nulovými náklady. Za sebou máte ekonomického giganta jako garanta kvality, tým poradců je vám k dispozici zdarma. Žádné provozní náklady a administrativa v souvislosti se zbožím, skladování, doprava,atd. Předpověditelný růst vašeho obchodu, nezávislost na místě a času podnikání, velmi dobré zisky a neomezený potenciál růstu, atd. atd...

Na seminářích se musí křičet a povinně jásat.

Jak už jsme psali několikrát, nemusíte dělat nic, co nechcete. Semináře nejsou stejné. Liší se svou velikostí, atmosférou, programem, osobností spíkra, sytémem, který je organizuje, atd. Ale obecně platí, to vám potvrdí každý řečník, že aktivní účast publika, přístup diváků, ovlivňuje výkon řečníka. Lépe než před strnulým publikem se mluví před nadšenými lidmi, zvláště jedná-li se o motivační seminář. Takže jásání,apod. je vlastně kladná zpětná vazba. Spíkr před nadšeným publikem podá mnohem lepší výkon. Nebo proč si myslíte, že třeba fotbalisti potřebují burácející stadion? Aby se vyhecovali k co nejlepšímu výkonu. Výkon před prázdným zamlklým hledištěm nestojí většinou za nic...

Distributor vystupuje jménem Amway.

To není pravda. Každý VPA vystupuje jménem svým. Proto je velká chyba a omyl, svalovat jednání jednoho VPA na firmu Amway. Když vás naštve VPA, naštvala vás jedna konkrétní osoba, ne Amway. Obchodní zásady vyvozují důsledky, kdy chybným konáním VPA je poškozeno jméno Amway. Ale Amway nemůže ručit za jednání VPA, které odporuje pravidlům.

Proto jsou veškeré hlasy, které vytýkají různé "nepravosti jednotlivých VPA" firmě Amway, vedle jako jedle. Pokud říkáte Amway dělá to a to... a máte na mysli, že jednotliví VPA dělají to a to..., je to špatně a pouze tak prohlubujete chybná paradigmata v neznalých lidech.

Amway je podomní prodej drogerie.

To už dávno neplatí. Řekl bych skoro desítky let...Podomní prodej Amway svým VPA nedoporučuje. Je zajímavé, jak moc lidí si stále myslí, že Amway je podomní prodej.

Zdroj: www.rce.cz

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.